Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albi - Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3

Sa shum kam pritur sa shum kam qar
sa dit kalova ne zemer i vrar

kam shum deshir te shoh ty prap
tjetoj me ty sikur me par

- jaam i vdekur si deti pa val
jam i heshtur si nat ne mal

jjam ftohur njet si bora njanar
se shpirti nuk duron pa ty tjeton

kam zemer dhe un smund te duroj shum
dot vie dita kur me sjetoj
dot me kerkosh ti vazhdo te jetosh

do te vuash per mua si un qe vuajta pa ty
pah ty shpirt pa ty


Ky tekst u dërgua nga  Kaltrina


Nuk kemi video për këtë këngë.


Albi
Publikimi: 03/04/2007


Albi - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Albi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albi:


Komente 0