A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Albi - Un Te Dua


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/04/2007

2007-04-03T04:29:59


un te dua ty te dua pse ti shkove me harrove Un te dua ty te dua pse ti shkove me harrove
Un te dua vuaj per ty un te lutem kthehu ti
i vetmuar vuaj per ty un te lutem kthehu ti
(english)!!!
un te dua ty te dua pse ti shkove me harrove un te dua ty te dua pse ti shkove me harrove un te dua vuaj per ty un te lutem kthehu ti i vetmuar vuaj per ty un te lutem kthehu ti
(Gjermonisht)!!!
un qdo nat mendoj per ty se ne e patem at dashuri
Tiiiiii!!!!


Ky tekst u dërgua nga FitimKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019