Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albina Hashani - Uragan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

URAGAN

Qka është sot me nuk dot perseritet
ma dergo nje signal si dikur

ktheje filmin nderroje planetin
ka ca zjarre qe nuk shuhen kurr

Qka ështe sot me nuk dot perseritet
batanija mbaroj n'dysheme

dhe nenkresa per tok le të ngjitet
me e lumtura jam mbi kete dhe...

Nese duhet le te quhet si
le te quhet si...
si dashuri

Bjeri URAGAN o si me tupan
koken qan e qan ky URAGAN

Bjeri URAGAN qe sa e kemi plan
buzen thanë e thanë ky URAGAN


Ky tekst u dërgua nga AlbinaAlbina Hashani
Publikimi: 01/06/2006
Festivali: VFM 2006


Albina Hashani - Uragan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Uragan".
3. Video është e këngës "Uragan", por nuk këndohet nga Albina Hashani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albina Hashani:


Komente 0