Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albina Kelmendi - Endrren Mos Ma Merr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Dua qiellin ta takoj
sa larg jemi ne
Dua endrren ta jeton
sa larg jemi ne
Ti nuk je me ajo bote
qe ishe deri dje
Un nuk dua tkendoj kote
njerz ku jemi ne
A eshte ky fundi tash
te besoj a qka te them
endrren ti mos ma mer 2x

Endrren mos ma mer
endrren mos ma mer jo asnjeher
Endrren mos ma mer pse duhet te pres
O njerz

Qe nje dit te behet mire
pse eshte e veshtire
Kur do tvije ajo dite
un skam kohe me prit
Ditet shkojn asgje sndryshon
si nuk e kupton
Mendo mir ti veq nje her
endrren mos ma mer
A eshte ky fundi tash
te besoj a qka te them
endrren ti mos ma mer 2x

Endrren mos ma mer
endrren mos ma mer jo asnjeher
Endrren mos ma mer pse duhet te pres
O njerz


Ky tekst u dërgua nga EraGjira

Albina Kelmendi - Endrren Mos Ma Merr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Endrren Mos Ma Merr".
3. Video është e këngës "Endrren Mos Ma Merr", por nuk këndohet nga Albina Kelmendi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albina Kelmendi:


Komente 0