Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albina Kelmendi - Ishim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

E kujtoj kohën që shkoi
Kur buzqeshnim ne të dy
N’përqafim të njëri tjetrit
Një shkëndi, e dashurisë, bënte dritë!

Sa fort shpresoj, që prap do vish, se ashtu më the
M’pate premtu se në kët’ jetë pranë gjithmonë do jesh.
2x Ah me kto fjalë, ti veç m’ke vra e m’ke harru...
Me lë vet, e as falje, nuk ke kërku

Kërkoj kohën, të kthej prapa
E kur të nisesh të t’ndaloj.
Qenka vone e mbetet ëndërr
Qe pranë t’kem, e në krahror, tëndin t’pushoj.


Ky tekst u dërgua nga VESA KELMENDI

Albina Kelmendi - Ishim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ishim".
3. Video është e këngës "Ishim", por nuk këndohet nga Albina Kelmendi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albina Kelmendi:


Komente 0