Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albina Kelmendi - Nuk E Pranoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Mbrëmë unë ty të pash në ëndërr
Tjetër nuse e ti dhëndërr
E jam zgju me lotë në sy
Vetëm e paramendova
Si do t'ishte në të vërtetë
Pa ty jeta nuk është jetë

Sa të dua zemra ime
Të dua ty
S'ka fjalë që mund ta thotë
Se ta fali jetën time
Ta fali ty
Je dashnia e vetme në këtë botë

REF.:
Nuk e pranoj me u nda me ty
Se e gjallë s'pranoj tjetër dashni
Nuk e pranoj, as në ëndërr jo
Afër teje dikënd tjetër unë ta shoh

E jo nuk e ndala lotin
Dhe me lotë e luta Zotin
T'lutem Zot kurrë mos me ba
Faleminderit ëndërr ishte
Se më keq nuk do t'kishte
Prej dashnisë me u nda

Sa të dua zemra ime
Të dua ty
S'ka fjalë që mund ta thotë
Se ta fali jetën time
Ta fali ty
Je dashnia e vetme në këtë botë

REF.:
Nuk e pranoj me u nda me ty
Se e gjallë s'pranoj tjetër dashni
Nuk e pranoj, as në ëndërr jo
Afër teje dikënd tjetër unë ta shoh
Albina Kelmendi
Publikimi: 28/03/2019
Teksti: Kreshnik Avdiu
Video Produksioni: Urban Graphics


Albina Kelmendi - Nuk E Pranoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk E Pranoj".
3. Video është e këngës "Nuk E Pranoj", por nuk këndohet nga Albina Kelmendi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

16

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Albina Kelmendi:


Komente 0