TEKSTESHQIP

Albina & Albana Kelmendi
Hysen Bajri
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hysen Bajri" kënduar nga Albina & Albana Kelmendi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën kanë punuar bashkarisht si orkestrues DuoBass Records.