TEKSTESHQIP

Albina's Band
Tash Po Te Kujtoj
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tash Po Te Kujtoj" kënduar nga Albina's Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 11 Qershor 2012, Albina's Band publikojnë videoklipin "Tash Po Te Kujtoj".