TEKSTESHQIP

Albion Muqiqi
Potpuri Dasmash 2023
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Dasmash 2023" kënduar nga Albion Muqiqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar si orkestrues Egzon Bajraliu.