TEKSTESHQIP

Albion Selita (Albi)
Po Te Pres
Lyrics

Ka dy her qe ne darsem te shoh
ke de shir qe me mua te vallxosh

ref-
Kur ti mu afroveee doren ma shterngoove
ne ter dasmen me mua ti vallxove
po sme the as nje her me goj se sa me do

Sonte pot kerkoj po as kund nuk je
pam shterngu ajo dor vallen se vallxoj

Sonte pot kerkoj po as kund nuk je
pam shterngu ajo dor vallen se vallxoj

Kam deshiiir emrin qe ta diii
ti nuk ma tregove veq me shikovee
esa shum me do ti me ata sy me tregove

Smundeeem ti harroj ata
syt etu qe mua me treguan se sa shum me duaaan

Smundeeem ti harroj ata
syt etu qe mua me treguan se sa shum me duaaan

reff
Sur ti mu afroveee doren ma shterngooveeee
ne ter dasmen me mua ti vallxove
po sme the as nje her megoj sa sa me do

Mka marr malli veq edhe nje her ty te shikoj
nese me afrohesh me kurr nuk do te leshoj

Mka marr malli veq edhe nje her ty te shikoj
nese me afrohesh me kurr nuk do te leshoj

Po pres per ty kur dote takoj
a dot vi ndoj her ajo dit kur me mua dot vallxosh
dhe prap doooooren ti te ma shterngosh

reff
Kur ti mu afroveee doren ma shterngooveeee
ne ter dasmen me mua ti vallxove
po sme the as nje her megoj sa sa me dooo

DËRGOI: