Albiona Vllahiu
Albiona Vllahiu
Albiona Vllahiu
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore qytetare
Albiona Vllahiu është këngëtare. Më datë 13 Gusht 2023, Albiona Vllahiu publikon videoklipin "Kjo Dashnija". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Naim Krasniqi.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 1