TEKSTESHQIP

Albo K
F**k S...
Lyrics
(Feat. Strader S.E.V)

yeahhh dis 1 goes for them serbitchez
yeh bitchass mothafuckerss
yeh let them know albanianz in here motherfuckersssss

chorus:
fuck serbs se kosova asht e jona//
fuck serbs ktu po lun me pesh t'rona//
fuck serbs coje zanin deri n'qiell//
shqiptar kosovar kallzoj botes se kush je//

verse 1: albo-k
fuck serbs kosovo is albania//
coje dhe ti zanin nqofse ke gjak neper vena//
mos ta nin se ca than mos ta nin se ca pe//
ata e din kush jena ska pidhnane permbi ne//
na e djegin flamurin se skan ca me ba//
po do vije koha dhe shqiptarin kan me pa vlla//
kan me pa sesi shqipet fluturojn//
sesi e kontrrollojn sesi dominojn//
sesi na i shkatrrojm ata qe shkelin n'terren//
ata po lypin krisma na jau japim pa problem//
hey shqiptar bohi bashk per hater t'venit//
per hater t'kastriotit e per hater t'ademit//
vlla coni shqipet ka ardh koha me i liru//
lshoni ne kta pula qe po kerkojn me sundu//
malet le t'ushtojn e kejt veni tmarri flak//
ne prap do sundojm ne prap jena tpart// motherfucker

chorus:
fuck serbs se kosova asht e jona//
fuck serbs ktu po lun me pesh t'rona//
fuck serbs coje zanin deri n'qiell//
shqiptar kosovar kallzoj botes se kush je// 2x

verse 2: strader
gjaku shqiptarit neper vena qarkullon//
e di shum mir qe kur nxehet per ty ska shpetim//
sa fmi i ke pre sa nana i ke vra//
ki ftyr hala me m'dhan doren o shka//
tqifsha serbin t'drejten ton pse e mohon//
kur m'hidhet posht lirija kam plot municjon//
nuk nguroj me e perdor e krejt me ju vra//
lidhet besa shqiptarit pasha nanen ma t'fort ska//
japim jeten per liri e shpirtin per atdhe//
mos kujto se ram posht se jena forc e madhe ne//
o grek fmit e bushtres jepni token shqiptarit//
per besen ton kan than asht si purteka e arit//
e pathyshme e pamposhtur asht deri nvdekje//
sa breza shqiptar tjen gjall per ty ka urrejtje//
digjni flamurin n'deshje n'itali//
skeni burrni me ardh n'shqipri se motrat jua qim//

chorus:
fuck serbs se kosova asht e jona//
fuck serbs ktu po lun me pesh t'rona//
fuck serbs coje zanin deri n'qiell//
shqiptar kosovar kallzoj botes se kush je// 2x

DËRGOI: