Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alboxvc - Pa Refren Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


albo95,Frankiex ne shpi
ne jemi te part ne amerik dhe shqipri
kosov maqedoni dhe mal I zi
repi me real ntroje
vritesh per fjal goje
japim premtime
korrim fitime
sduam thashetheme
jemi ne vemendje nga e hena te e premte
vepra ka pesh
kenget kthehen ne cash
bitches kemi plot
si ne ver dhe ne ftoht
vajza te thjeshta
celebrity the vjetra
bejm ate qe ndjejm nuk kopjojm
real hip hop ne degjojm
biggie tupac Eminem
e jo rick ross e lil wayne
normale ndjekim lekun
lekun,jo serbin e grekun
ne cdo party, ne cdo fest
ne jemi aty gjithnj modest
cdo gje ka interes
repi eshte biznes
kur je real e pranon
edhe pse e verteta te demton
gjithcka thon
ne sna intereson
ne kemi synim te vet
luftojm per respect
e ik me gjith fama
ajo sjell vec drama
ndjek dollar jo revista
I shkatroj kta repista
Te ardhmen kthej mbrapa
Un jam ne ashensor kur ecin me hapa
Jam me hot dhe se vapa
Nuk ka vajz me sexy se elvana gjata

Alboxvc si cdo her
Alboxvc dimmer dhe ne ver
Qendroj high skam problem
Hite bej pa refren
Me stilolaps e leter
Fuck every hater
Jam me I madhi pa diskutim
Ysgp, grupi tim
Jeta ime si ne film
Ne gazeta 24 or pa ndalim
Thashetheme ne revista
Po ske qef hastalavista
Ke problem ja ku eshte zgjidhja
Nga new york te shqipria
Flas me lek jo perralla
Per shqiperin prap e kalla
Nuk ka fare konkurenc
Shkruaj rima pa ndales
Nuk ka nevoj per fjal
Ska njeri qe me ndal
Pa mua... HUMBET
Cdo gje qe them.. E VERTET
Jan un,te tjert nga mbrapa
Ysgp qendron para
Ska nevoj per gara
Ska nevoj per garaNuk kemi video për këtë këngë.


Alboxvc
Publikimi: 04/01/2014


Alboxvc - Pa Refren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Refren".
3. Video është e këngës "Pa Refren", por nuk këndohet nga Alboxvc.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alboxvc:


Komente 0