Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alboys - Ndryshon Ngadale Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ne rrezet e diellit ngrohem cdo dite
Perplasen pas meje ato çuditerisht
Kur i shoh tregohem indiferent
Dhe se vras mendien per askend

Diçka brenda ndryshon ngadale
Si fryma qe harxhon
Ajrin thith me sekonda qe ikin
Ndjen se jeton…

Indiferent ndaj pergjegjesive
Kerkon cdo gje me shume
Dhe nga dita qe kalon
Nuk pranon merzitje kurre

Cdo dite duket sikur permisohet
Cdo dite eshte njesoj
Cdo vit duket sikur largohet
Cdo dite… vitet kalojne

Ne hijet e fshehta strukem serisht
Njerezit nuk i kam dhe shume miq
Alboys
Publikimi: 01/05/2002


Alboys - Ndryshon Ngadale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndryshon Ngadale".
3. Video është e këngës "Ndryshon Ngadale", por nuk këndohet nga Alboys.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alboys:


Komente 0