Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alboys - Destroy The Enemy Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Breaking bones screaming terror
Red tears runinnig through my face…

I ride the horse of freedom
In the forest full of slaves
The night burning before me
I cut the chains of death

The crown rolling to the ground
The king’s head over there
Break bones screaming terror
Red tears running through my face

Destroy the enemy below
Destroy the enemy below

I ride the wings of fortune
I spoke the words again
Gjergj Araniti is here with us
Marin Barleti has wrote for him
The king’s head to the ground
The crown rolling over there
Breaking bones screaming terror
Red tears running through my face
Alboys
Publikimi: 01/05/2002


Alboys - Destroy The Enemy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Destroy The Enemy".
3. Video është e këngës "Destroy The Enemy", por nuk këndohet nga Alboys.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alboys:


Komente 0