TEKSTESHQIP

Aleksandër Gjelaj
Bukuroshe
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bukuroshe" kënduar nga Aleksandër Gjelaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.