TEKSTESHQIP

Aleksandër Gjelaj
Pershendetje
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pershendetje" kënduar nga Aleksandër Gjelaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky materiali muzikor vjen i finalizuar tek artdhashësit edhe me një videoklip muzikor, i cili u publikua më 8 Dhjetor 2015.