Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alfred Gjini - Eja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me the te dua
dhe buzet e tua
ujevare me rrembejne.
Vetem per mua
kete fjale e thua
dhe syte te shkelqejne.

Vrapon buze detit
dhe valet heshtin
ne valle i fton.
Rrezet e diellit
sikur te ndjekin
me to ti lodron

Kur jam me ty
dhe te shoh thelle ne sy
ne oqeanet e tua
lundroj une pa emer
Veshtrimi yt....
me fton mua tek ty
eja zemer.

Eja vajze ti eja
dhe me perqafo
me puthjet e tua
ti larg me udheton

Eja vajze ti eja
drejt meje vrapo
kjo dashuri
me lumturon.
 
Sa kam vrapuar
I permalluar
Me Endrra perhere
Te kam takuar
Me je e cmuar
Pranveren ti sjell

Kete Nate te dua
Te jesh mua
Deri ne agim
Me puthje shuaj
Kete zjarr Te huaj
Qe djeg shpirtin TimNuk kemi video për këtë këngë.
Alfred Gjini - Eja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja".
3. Video është e këngës "Eja", por nuk këndohet nga Alfred Gjini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alfred Gjini:


Komente 0