Alfred Skana
Alfred Skana

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Sukth Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri

Biografia

BIOGRAFIA: Alfred Skana është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 17 Dhjetor 2020, Alfred & Erjon Skana publikojnë videoklipin "Gurbeti". Më datë 12 Maj 2021, Alfred Skana publikon videoklipin "Hedhim Valle"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 4