TEKSTESHQIP

Alim Dauti
Vjeshtë E Egër
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vjeshtë E Egër" kënduar nga Alim Dauti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.