A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Alldoz - Ki Kujdes


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/06/2018

2018-06-11T16:15:26

Alldoz,Click Click Clap
T Shti Me Dal Me 1 Gat
Kerri Bllek (Black) o Bllek
Tu Bo Xhiro N Qytet
Blackberry Veq Kerrcet,
Biznesi Ecen Vet
Tipi Shitet Mret,
Perfundon nder kipek
RS6 o Makina zbukurohet me Trrutina
Kush don Beef Vina Tbina
Trenerat Me Palu Dhipa
Hell yeah drug dealer
shum Po Hekem Sene Tmira
O ka Mdhem Shpina
Se Kam Cu Shum Killa
Keep it Real-a
Kllika full Me Killa
Srrini ju Dot Ku Na Rrina
E po Kta Shkretina
Qe Ju Duket Jeta Filma
Dalin perpara, I Mush Vrima

Vje Nata Dalin Hekrat
Shqipe ma Mir Kapot e Verteta
Se Tshkon Jeta
Me Glloka,Barreta,E Maska T Zeza
N Rrug Veten Time un e Gjeta

Ki Kujdes SHQIPE
Mos e Merr Me Stres SHQIPE
Kok e Hash kapi Shiti Bukt Mushi Thest
Hekri Nbrez Pse Mu Tut
Kur Krejt Jan Njerz
Kshu Jetova, Kshu Do Vdes ( x2 )

I Kom Mbijetu Shum
Kurtha,Shum Kurva
Shum Thikav dhe shume pluma e Shum spiuna
Kom Menu Qe i Kom Shokt Kta Cuna
Diten Japin Informata
Naten Jan Cuba
E kan dhi Lojen Kta Muta
Pak Me Ja Prish Direkt Qesin Kurtha
ROPT NPIDH Se nuk Tutna
Kush Po Don Beef Po Lutna
Edhe Nese Neser Mund T Zhdukna

Vje Nata Dalin Hekrat
Shqipe ma Mir Kapot e Verteta
Se Tshkon Jeta
Me Glloka,Barreta,e Maska T Zeza
N Rrug Veten Time un e Gjeta

Ki Kujdes SHQIPE
Mos e Merr Me Stres SHQIPE
Kok e Hash kapi Shiti Bukt Mushi Thest
Hekri Nbrez Pse Mu Tut
Kur Krejt Jan Njerz
Kshu Jetova, Kshu Do Vdes ( x4 )


Lyrics submited by Rildi_D1


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019