TEKSTESHQIP

Alma Velaj & Arben Dema
Kolazh (Gëzuar 2021)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh (Gëzuar 2021)" kënduar nga Alma Velaj & Arben Dema.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.