Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alp Isufi - Sonte Eshte Nata Jote Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sonte eshte moj nata jote
Luj ti luj 2X
Kur e dredhon belin shtatin
Gjakun ma ben uj

Ref2X
Luj me mua luj
Mos u ndal aspak
Do ta marr zemren tane
Pak o nga pak

Sonte eshte moj nata jote
Luj ti luj 2X
Bon me dor e bon me sy
Edhe me fjal gjuj

Ref2X
Luj me mua luj
Mos u ndal aspak
Do ta marr zemren tane
Pak o nga pak
Alp Isufi
Publikimi: 22/11/2020


Alp Isufi - Sonte Eshte Nata Jote
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Eshte Nata Jote".
3. Video është e këngës "Sonte Eshte Nata Jote", por nuk këndohet nga Alp Isufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alp Isufi:


Komente 0