A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Altin Goci - Ashtu Sic Doje Ti


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/05/2003

2003-05-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Me Ty Kaq Pranë"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 2Ka ardhur koha te ndyshojme
dhe ti je veshur ndryshe
ka ardhur koha te fillojme
ashtu si ti e nise
me shi, me diell dhe me avjone qe vijne
me rrobat veshur mbi krevatin tim

makinat nisen si me pare
dhe ikjet s'kane me kthime
me xhepat mbushur plot me rruge
deshiren plot kujtime
me fjale dhe sjellje qe ti si kupton
ne kte humnere qe ty nuk te degjon

Afroje naten qe me merr prej teje
diten qe ti kurre se gjeje
fjalet qe ti kurre nuk i the
ref
Ti merr me vete te gjithe diellin
ti merr me vete ditet me shi
mendo per gjumin dhe per renkimet
sa ndryshe ishim te dy

kujtohu per te gjitha veshtrimet
pikturat qe ne dogjem te dy
kam marr dhe token plot me harrime
te isha ashtu, ashtu sic doje ti

Teksti REDI GJUZI


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019