A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Altin Goci - Duhet Te Jet Si Dje


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

01/09/2007

2007-09-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Me Ty Kaq Pranë"

Pjesëmarrëse në

Mikrofoni I Artë 2007


Duhet te jete si dje
ne heshtje fjalet s'ti thashe
ti syte si fsheh atje
Duhet te jete si dje me kohen lidhur nen kembe
cdo fjale per ty ka vend
ref
Dhimbjen dhurova prape
me krahe deshirat ti nis
kjo nate nuk do te jete me
me sy ti qiellin gris
Ti s'mund te jesh atje
as friken nuk e lidh dot
kjo do te jete si dje
si ditet qe nuk flejne dot

Kam frike te jete si dje
fjalet qielli si mban
ti sdo te jesh atje
Kam zgjidhur kohen prape
e lire perplaset tek ti
do te ngjaj si kthim e di
Ref
Dhimbjen dhurova prape
me krahe deshirat ti nis
kjo nate nuk do te jete me
me sy ti qiellin gris
Ti s'mund te jesh atje
as friken nuk e lidh dot
kjo do te jete si dje
si ditet qe nuk flejne dot

Teksti REDI GJUZI


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019