Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Shira - Ti Gjithmone Je Pike LotiAltin Shira - Neteve Pa TyAltin Shira - Ike Ne Fund Te DetitAltin Shira - Jeta Fat Dhe ShpreseAltin Shira - Nje Zile TelefoniAltin Shira - BaladaAltin Shira - Kenge DasmashDërgo një album »

Komente 0