TEKSTESHQIP

Altin Tirona
Duan Me Na Nda
Lyrics
(Feat. Silvio Vasili)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Duan Me Na Nda" kënduar nga Altin Tirona.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 30 Shtator 2020, Altin Tirona publikon videoklipin "Duan Me Na Nda", në bashkëpunim me Silvio Vasilin. Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, teksti u shkrua nga Altin Tirona, ndërsa për orkestrimin u kujdes Festim Gici.