Më mbaj mend (për 1 muaj)

Amet Azizi - Arjeta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

per ty dhash pak ni sy gjumi nuk me zihet veni ven vetem ty moj te endrroj vetem ty te kam ndermend vetem ty moj te endrroj vetem ty te kam ndermend.
pa ty me eshte zbrazte jeta moj e dashur Arjeta ti me je si zog me fleta moj e dashur Arjeta x2
a e din moj sa te du ti moj vash me sy te zi prandaj tlutem rri me mu te fillojm na dashurin prandaj tlutem rri me mu te fillojm na dashurin .
pa ty me eshte zbrazet jeta moj e dashur arjeta ti me je si zog me fleta moj e dashur arjeta
Amet Azizi
Publikimi: 18/08/2009


Amet Azizi - Arjeta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Arjeta".
3. Video është e këngës "Arjeta", por nuk këndohet nga Amet Azizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Amet Azizi:


Komente 0