Urime Nipi Im

Sot dielli shendrit me bukur,hena ndriqon ne nje menyre me te veqante, jeta duket me e bukur dhe e lumtur siq diteve te tjera.Kjo ndoshta se zoti krijoj per mua,familjen diqka te lumtur kete dite.Kjo ndoshta se zoti deshi te na shtonte ne fisin tone nje mrekulli speciale.Ne kete dite te veqante urimet nuk ka fund ndaj nje pjese e tyre do doja tjem dhe une.
Motra ime te dedikoj urimet me te perzemerta per djalin tend dhe nipin tim.Uroj qe jeta e tij te jete e mbushur me te mirat e te gjithe botes.Uroj ce merzia ne jeten e tij te jet sa me e paket.
Uroj qe jeta e tij te jete perkrah familjes dhe dy prinderve me te mrekullushem te tij.Nipi im te uron tezja nje jete shume te lumtur dhe i jetofsh 100 vite te lumtura sic i deshiron jeta jote.Ishalla zoti ofron per mua nje dite edhe nje dhurat te madhe,pra ce te kem ne krahet e mi,ta ndjeja kenaqesin e nje tezeje.Si dihet ndoshta zoti vertet do qe te na lumturoj,andaj qe sot dhe ne vazhim do doja ti lutesha tij qe tma plotesoj kete deshire.Te uroj dhe nje here lumturi. Fati,mbaresia dhe gezimi cofshin pjes e jetes tende.Te don tezja ty shuuuume.i love you soo much..

- Ese nga Amores{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 1