TEKSTESHQIP

Andi Bajraliu
Për Dashni
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Për Dashni" kënduar nga Andi Bajraliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Produkti muzikor është finalizuar para audiencës i përpunuar mjaft këndshëm me një videoklip, produksionin e të cilit e krijoi MProduction. Videoklipi u publikua me datë 10 Maj 2022. Komponimin dhe tekstin e mori përsipër Kreshnik Avdiu, teksa këngën e orkestroi Egzon Bajraliu.