Anesa Bunjaku
Anesa Bunjaku
Anesa Bunjaku
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: baladë popullore
Anesa Bunjaku është këngëtare. Më datë 25 Qershor 2021, Anesa Bunjaku publikon videoklipin "Gjynah". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fatmir Muja. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

Më datë 4 Korrik 2023, Anesa Bunjaku publikon videoklipin "Dashni". Kënga vjen e realizuar në bashkëpunim, ku Blondi Krasniqi & Albos kanë realizuar bashkë muzikën dhe tekstin e kësaj kënge.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0