Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anesti Çuko - Mos U Çudit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

(2 herë)
Sot do të trokas në portën tënde
Mos u çudit,mos u çudit.
Jo nuk jam i keq,jam kaq i kthjellët
I thjeshtë,i vërtetë dhe i pafaj.

(2 herë)
Mos u zemëro,
Se zemërimin do ta quaj
Unë të padrejtë.
Mos u çudit,
Se çudinë me siguri
Do ta kesh të kotë

(2 herë)
Sot jam i vërtetë,jam i sigurtë
Dhe pa ndrojtje do të vij në derë,
Të të trokas.
Sot jam i vërtetë,jam i sigurtë
Dhe pa ndrojtje do të vij në derë,
Tak-tak,të trokas.

(Rifillojnë strofat nga e para)


Ky tekst u dërgua nga  iviboy2001

Anesti Çuko - Mos U Çudit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos U Çudit".
3. Video është e këngës "Mos U Çudit", por nuk këndohet nga Anesti Çuko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anesti Çuko:


Komente 0