Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anila Lilaj - Sheqeri I Nenes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

sheqer quna eshte dashnia
o do ta merr mendjen e kokes
mos arrro nona ke shpia
se bahesh gazi i botes 2x

o sheqeri nones
sa i urt ti ishe
sot qe je martu o quno
na ke gzu 10 fishe

ke na la me quni
gushen si pellumbi
asaj qe ne jet te pruni
kimetin sja dishe

sheqer quna eshte dashnia
o do ta merr mendjen e kokes
mos arrro nona ke shpia
se bahesh gazi i botes 2x

o sheqeri nones
fort te don shoqnia
gjith kush ne kete bote o quno
ka vendin e vete

ke na la me quni
gushen si pellumbi
asaj qe ne jet te pruni
kimetin sja dishe

sheqer quna eshte dashnia
o do ta merr mendjen e kokes
mos arrro nona ke shpia
se bahesh sehir i botes 2x


Ky tekst u dërgua nga Mirixerox@hotmail.comAnila Lilaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/09/2011


Anila Lilaj - Sheqeri I Nenes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sheqeri I Nenes".
3. Video është e këngës "Sheqeri I Nenes", por nuk këndohet nga Anila Lilaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anila Lilaj:


Komente 2