TEKSTESHQIP

Anila Lilaj
Te Dua Ty
Lyrics

Ti me thuaj kshtu si mua
sa ke puthur ti gjer sot ?
ti me thuaj per nje puthje
se sa lot ke derdhur kot (2x)

Ref:2x
Te dua ty
por nuk mjafton
vetem nje her kur m'shikon.
Te dua ty
po me mir shko
kam veq nje jet do jetoj.

Aman aman aman aman of of
ti s'me paske njohur
ti kurr sme ke dashur
sdi pse se kupton
aman aman aman aman aaa ooo
lajka zemer sdua
kshtu nuk ben me mua
sdi pse dashuron.

Mos kujto se do lendohem
se dhe ti nuk ndjen asgje
sill nder mendje ndonje tjeter
se per mu sjeton me.(2x)

Ref:2x
Te dua ty
por nuk mjafton
vetem nje her kur m'shikon.
Te dua ty
po me mir shko
kam veq nje jet do jetoj.

Aman aman aman aman of of
ti s'me paske njohur
ti kurr sme ke dashur
sdi pse se kupton
aman aman aman aman aaa ooo
lajka zemer sdua
kshtu nuk ben me mua
sdi pse dashuron.

Ref:
Te dua ty
por nuk mjafton
vetem nje her kur m'shikon.
Te dua ty
po me mir shko
kam veq nje jet do jetoj.

Aman aman aman aman of of
ti s'me paske njohur
ti kurr sme ke dashur
sdi pse se kupton
aman aman aman aman aaa ooo
lajka zemer sdua
kshtu nuk ben me mua
sdi pse dashuron.

"Te Dua Ty"

DËRGOI: