TEKSTESHQIP

Anila Muja
Princess
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Princess" kënduar nga Anila Muja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 18 Shkurt 2019, Anila Muja publikon videoklipin "Princess".