Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anisa Veseli - Posht Nalt (Freestyle 2021) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Posht nalt ekipa online
Rri urt se me mu sta man
Per fam kurr sbona skandal
E ke pa e din mir kurr sko mu nal

Lutu lutu lutu ma mir ko me ta qit
Ty nuk tboj diss bad bi**h u know me

Tu e pru trendin si me magji
When i shot i shot
Kjo osht fo real

Make dat pus** go crazy
Ty nuk tdho respket je lame bre

Gjith ki me kon posht meje
Don me mar kuroren hajde merre!


Anisa Veseli - Posht Nalt (Freestyle 2021)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Posht Nalt (Freestyle 2021)".
3. Video është e këngës "Posht Nalt (Freestyle 2021)", por nuk këndohet nga Anisa Veseli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

12

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Anisa Veseli:


Komente 0