Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anisa Veseli - Haha Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti mfol per fonde
I kish ra qmimi keq shoqes tonde
Ik oj bjonde
Ti sjee as petarte shum larg pi bombe
Vi ta fiki fiki fiki fitilin e shpresen tonde
Trunin un ta iki mrena 1 mili sekonde
Me swag i sterrpiki sdu me shajt veten me non be
Ha qa je tu thon be
Ha Ha qa je tu thon be


Ky tekst u dërgua nga HIPHOPshqip


Nuk kemi video për këtë këngë.
Anisa Veseli - Haha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Haha".
3. Video është e këngës "Haha", por nuk këndohet nga Anisa Veseli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anisa Veseli:


Komente 0