Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anisa Veseli - I Don't Play No Games Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Why you acting like you dont care yaa
I dont play no games
I dont play no games ye ye ye
Let's go 123
Notes go do re mi
Boy you dream about me
Its a vibe i feel yeeee
You right you right
I see stars at night
You've been too nice
My heart diamond ice ye ye
Wowowo
Wowowo
ye yeNuk kemi video për këtë këngë.
Anisa Veseli - I Don't Play No Games
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Don't Play No Games".
3. Video është e këngës "I Don't Play No Games", por nuk këndohet nga Anisa Veseli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anisa Veseli:


Komente 0