Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anita Bitri - Çdo Gjё ёshtё E Mundur Me Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çdo Gjё ёshtё E Mundur Me Ty".
3. Video është e këngës "Çdo Gjё ёshtё E Mundur Me Ty", por nuk këndohet nga Anita Bitri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anita Bitri - Çdo Gjё ёshtё E Mundur Me Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Muzika & Teksti:

Anita Bitri

Këngë e albumit:

"Cdo Gje Eshte E Mundur"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00Tё kapa ty unё njё shikim,
Ti po kёrkon nё drejtimin tim,
Pasioni ёshtё krijese e jetёs,
Ti mu afro e di ç`farё pёlqen,
Tё njёjtёn gjё dhe unё e ndjejё…

Pa njohur njёherё nёpёr natё,
Pasioni i bukur qё askush se ndal,
Pёshpёritje dёgjon rreth e qarkё,
Me zemrёn time mos luaj nёpёr natё…

Kёrcejmё nё disko muzika nuk na mbanё,
Afrohu pak nga pak mos u ndal,
Dance ti dance, dance nё çmenduri,
Lёre ndjenjёn tёnde tё jetoj me ty...

Me ritmin e muzikёs,
Ti mё trego ç`farё di,
Zjarri i pasionit,
Po na shkrinё po na bёnё nji…

Pa njohur pranё e pranё kalojmё,
Nё sytё e njerёzve pasionin shikoj,
S`ka vend tё fshihesh, s`ka vend ku tё vesh,
Thuaj ç`farё tё duash, por trupi stё gёnjenё,

Se ky pasioni i bukur na dogji ne tё dy,
Bashkё me ritmin tonё, po ndjejmё njё zjarr tё ri,
Pёshpёrite, pranё me erdhe ti,
Nё se do tё luash lojёn, unё do tё vi...

Me ritmin e muzikёs ti mё trego ç`farё di…


Ky tekst u dërgua nga Arben Bitri
Më Shumë Këngë Nga Anita Bitri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet