Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anita Demiri - Retë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kur isha e vogel sa grima(sa grima)
I shikoja ret me plot habi(plot habi)
nga kto shkrepte vetetima(vetetima)
Binte bor dhe binte shi (binte shi)

Kur errej qielli ret më friksonin e kur
dielli lindte ato m`gezonin
kur muzgu binte ret ishin t`kuqe
e ne mengjes veshur si nues !

ref. ....Ret e bardha ret mavi maLe
kodra i mbulonin sa shum dua
ket mrekkulli x2.Nuk kemi video për këtë këngë.
Anita Demiri - Retë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Retë".
3. Video është e këngës "Retë", por nuk këndohet nga Anita Demiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anita Demiri:


Komente 0