Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anita Demiri - Ariu Peshkatar Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ne shpell te ftoft nje ari
i mbushur plot merzi
i vetmuar hungurinte
n`kup te qiellit ulurinte

A dimer sa i gjate s`jetohet
me bark te thate
me te shpejt shpellen leshoj
doli ne bor te gjatoj..

Por asgje ne kete acar
gjahut nuk i shkoi mbar
u drejtua te nje lum ku
kishte ngjala shume

ref.
Ariu fatziu vetem sa nuk ngriu
nga halli ne kete acar ishte i vetmi
peshkatar 2xNuk kemi video për këtë këngë.
Anita Demiri - Ariu Peshkatar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ariu Peshkatar".
3. Video është e këngës "Ariu Peshkatar", por nuk këndohet nga Anita Demiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anita Demiri:


Komente 0