Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anita - Isha E Re U Dashurova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

2x
Isha e re u dashurovaaa
ate djal qe desha sme kuptuan
por aj mua me mashtroj
dhe jeten ma shkaterroj..

2x
Do ti lutem zotit t'madh
qe jeten mua te ma fal
per gabimet qe un kam ber
mua tmi bej hallall..

2x
Jam e re dhe shum po vuaj
zoti cme ka denuar
mendoj vec per te mir
dhe jeten sdua ta katandis..


Ky tekst u dërgua nga Meri


Publikimi: 07/02/2009Më Shumë Këngë Nga Anita Aziri:


Komente 0


Anita - Isha E Re U Dashurova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Isha E Re U Dashurova".
3. Video është e këngës "Isha E Re U Dashurova", por nuk këndohet nga Anita.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.