Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjeza Sejdia

Anjeza Sejdia
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 24 Korrik 2004
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♌ Luani
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Anjeza Sejdia është këngëtare. Në Qershor 2015, Anjeza Sejdia merr pjesë në JESC 2015 me këngën "Ku Ta Gjej Daullen Gjyshi".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 1