Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Tema: Poezi Për Shkollën

Libri

libri im miku im
tek ti une lexoj
tek ti shum gjera mesoj
nga ky liber kaq i vogel
qdo dit dituri fitoj
dhe shum gjera une mesoj
libri im eshte shum i vogel
por shum e madhe eshte vlera e tij
libri qdo dit ne sjell
dituri dhe miresi

- poezi nga Poet Anonim


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  20


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet