Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anonimos - Beso N' All-llah

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Beso N' All-llah".
3. Video është e këngës "Beso N' All-llah", por nuk këndohet nga Anonimos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anonimos - Beso N' All-llah  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

18/09/2009

2009-09-18T15:07:04+00:00- A Thu Pse N'Zot Spo Besoni ?
- Pse Tjert Pi Lendoni ?
- Pse Kurr Bre Spo Kuptoni ?
- Pse Kurr Bre Nuk Po Ndryshoni ?

- A Thu Pse N'Zot Spo Besoni ?
- Pse T'kqija Po Boni e Tjert `Pi Lendoni ?
- Pse Jeni T'padrejt e Kurr Spo Kuptoni ?
- Rrugë T'keqe Keni Marr e Shum Njerin Pe Shkatrroni Gjithmon Jeni T'njejt .. Kurr Spo Ndryshoni Me Therrje e Vrasje Veten Keq Pe Kallxoni ...Kjo So Per Ty Jetë ... T'miren Zotit S'jaDonii
- Besoni Pom Lendoni Qe Sen Spom Kuptoni Spo Keni Frik N´zot Qysh Doni Po Jetoni :S
- Keni Bo Emen Qdo Herë Budalloni Mëshir Po Kerkoni a Sa Njerin Pe Tradhtoni Kto Sene Nuk Falen Se Ju Veten Pe Denoni
E T'mirat e Dikujt sShum Shpejt P'i Harroni Sdi a Prekni N´tok Kur N'zot Nuk Besoni ... Seriozisht Pom Lendoni Qe Nuk Pom Kuptoni
Se Di Qa Jetoni Kur N´zot Ment si Qoni ..:@

Ref :
- A Thu Pse N'Zot Spo Besoni ?
- Pse Tjert Pi Lendoni ?
- Pse Kurr Bre Spo Kuptoni ?
- Pse Kurr Bre Nuk Po Ndryshoni ?

- Ne Zemrat e Juve Gjithmon Ka Smundje Qdo Dit me Probleme Po Na Sillni Veq Vujtje .:)
- A Menon Qe Vjen Dita Kur Kena Mu Gjyku
- Menon Qe Ki Gjykat Qe Me Pare Met Pshtu
- Bonu Besimatar Beso e Rri Drejt
- Bonu Njeri i Kjart Se Vjen Dita e Shenjtë
- Spo Du Me Pa Lot Du Me Pa Mir N´kit Botë
- Besim T'madh N´zot Per Kta Njerz Qe Dulen N´tok
- Shum Fjal Pi Thom Qe N'zemer Um Kane Prek
- Per Kta Njerz Qe N'diit Sodit Spe Kuptojn Kiit Jeet
- Gjithmon Viejn T'njejt Kurr Spo Jon T'drejtë
- Asnjo i Vertet Krejt Jon Met T'shkret ...

- Une Edhe Pse Jom Repper Biile e Falii GJYMAN
- Besoj Te Ni Zotë e Si Unë Sun Gjon ..
- E Ki Reppera Tjera Qe Nuk Kanë Hiq Besim
- Jon Dashuru N'muzikk Po Sdi a Kan Pshtim !

Ref
- A Thu Pse N'Zot Spo Besoni ?
- Pse Tjert Pi Lendoni ?
- Pse Kurr Bre Spo Kuptoni ?
- Pse Kurr Bre Nuk Po Ndryshoni ?


Ky tekst u dërgua nga  donna   liinnd
Më Shumë Këngë Nga Anonimos:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet