Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anonimos - S'investoj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'investoj".
3. Video është e këngës "S'investoj", por nuk këndohet nga Anonimos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anonimos - S'investoj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

17/06/2010

2010-06-17T12:55:35+00:001...ANONIMOS
DIKUSH INVESTON // PER JET E PER MUZIK
DIKUSH INVESTON // MILJONA N'POLITIK
DIKUSH MA DON T'MIREN // PO KURR SI BESOJ
GJITHKUSH UM KRITIKON // SE UNE S'INVESTOJ
JOM I PARI PREJ T'PARVE // QE INVESTOJ ME MEN
KREJT ESTRADA HECIN N'KAM // A UNE ECI ME TREN
TI KI QEF ME DIT // PO UNE S'T KALLXOJ
PER KIT SEN T'GARANTOJ // SE RRUGT E DREJTA TI MSOJ
UNE JOM VEQ NI LLOJ // TY PO TA QET SHUM LLOJ
EDHE UNE JOM NJERI // PO S'JON SI JU NISOJ
KREJT PE DIN KREJT PE SHOHIN // QKA PO BOJ VEQ VET
ME MU QELESH LET // PO N'ZEMER JOM SEKRET
JOM DIQKA MA KONKRET // UNE NUK MAJ ALLTIJA (1)
KOM DIQKA MA SEKRET // QE SE KA AS POLICIJA (1)
AS PER TO S'KOM INVESTU // PO ME MEN E KOM FITU
NASHTA INVESTOJ ME HEK // PO APET S'KUMU DORZU

2...ANONIMOS
KRAHASONA ME KON DUSH // NDASH PER TO EDHE INVESTOJ
SE MUZIKA EDHE JETA // JO S'KAN LE NI LLOJ
TRENI HERET UM KA IK // UN HALA JOM TU E PRIT
PE SHO ANDERR QAT DIT // SE QATA E KOM ARRIT
JOM BO HELUM KUR JA PASH // QISOJ JETE SYT
JOM BO NJERI TJETER // S'PO SHO MO AS DRIT
ANONIMOS OSHT I SHTREJT // PER MUZIKA T'GJALLA
I DREJT OSHT KA FEJA // PO EDHE KA FJALA
BERTAS N'MIKROFON // SE PA DREJTSISI SI NALNA
BESIM PER AS NJO N'RRUG // PER POS ATY KU FALNA
JOM I DERGUM PREJ ZOTIT // MI FOL T'PA DREJTES
DIKUJT ME MIKROFON // JA KOM PRU NJERST E DEKES
DIKUJT ME MIKROFON // JA KOM PA QEHREN E DEKES
DIKUJT ME MIKROFON // JA KOM FSHI LOT E DEKES
E DIKUJT ME MIKROFON // I KOM DHAN SHPRESA T'JETES
A DIKUN ME MIKROFON // JA KOM PA HAJRIN VETES

REF...
S'DASHTA ME LAN KERKON // KURR MAS SHPINE
ZOTI M'DHA DASHNI N'KREJT // AMO TI UM SHTINE
VJET PO IKIN SHPEJT // S'PO DALLOHET AS N'DRYSHIME
DIT PO SHKOJN SHPEJT // SE S'PO KI PERMIRSIME
POT PERCJELLI ME HAPA // DIKUR T'THIRRI N'EMER
JOM I DERGUM PREJ ZOTIT // QATA POT THERRI N'ZEMER
KRENOHNA ME QIT EMER // JO QE O KAM PILQEN
S'INVESTOVA AS PER TO // PO MA LA VLLAU JEM
S'BOJ INVESTIME // PER SENE T'KOTA
INVESTOJ ME MEN // SIKUR KREJT BOTA
QKA KE DASHT DERI SOD // PREJ MEJE KE LYP
JE MUNU NALT ME HYP // S'TKOM LAN T'KOM ZHDRYP
QDO NJONIT QITU // VEQ NIHER SYT M'JA NGUL
SYT I DERDHIN UJ // E PERPARA KAN MU UL
KISHE M'KAPI NI SMUJ // KUR TA DRIDHI SI STRUJ
ME MAT MIRIN MOS LUJ // PO MSHELE GOJEN SHUJ


Ky tekst u dërgua nga Daffyna
Më Shumë Këngë Nga Anonimos:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet