Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anonimos - Qa Ka 3

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qa Ka 3".
3. Video është e këngës "Qa Ka 3", por nuk këndohet nga Anonimos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anonimos - Qa Ka 3  (Feat. Freedom)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

12/11/2010

2010-11-12T11:21:28+00:00ca ka tre ca ka tree ; ska qka kaa kur me mu sjee..

2x-
aa jOOm ii eggeR fOOl oo i qeett;
bOOnu i dRejt kthehu kuu kii meeT;
bOOnu i panfaruur liidhu me jeeT;[lidhu me jeeT]

umm peLqeej kur e thaa Sinanii qka ka tRe?;
miiR e patt kuur sppat pergjigjee e thaa ;
qkka ka mee pass kuuR me muu sjjee !
Ok miir poo e wReej se ii pari jomm kneej;
peeR stiLinn qe taa bOOj me zemmer krejt i bLej;
ssun e bOOn sii unn
qee rrruugeen e ki ti bonne qysh e ki ;
ma miir e kii weqq hiinn
kuu jee hii muu emm kiii see jOOm zonii i boTes;/ii deRggumm peeR dRejtim ne lidhje t`tOkes;
Leewiizjet e booTess po ii nii tuu liiwRit;
a tOOka kuuR poo dRithet spo ee ni ass me dRit;
mdritheen ssyt kuur poo ni qe ka pass tragjeddi;
keRkoon spo e shaaj jOOm ka rri me nii qiiRii;

QKA KA TRE QKA KA TRE PO QKA KA KUR ME MU SJEE...

qdoo diit po ndryyshooj;/ kurr spo rri nndhe
poo rritnaa ka paak qdo dit ma roond po qqoj
e kOOm ni jet pRiwate pa kRyetaaR
kuur unn linda qetoo e kOOm maRR.;
du me paa sa njeRzz po linddin per keet bOOT;
duu mii pa edhe ata qe poo jeToojn ner`TOK; qka ka tre ;qka ka tre ; ska qa me pass kuur me mu sjjee ;
ii pari jomm tuu ndjje; se po foli pr ket dhe;

REEF 2X.;

aa jOOm ii eggeR fOOl oo i qeett;
bOOnu i dRejt kthehu kuu kii meeT;
bOOnu i panWaruur liidhu me jeeT;[lidhu me jeeT-3X]

-tiingguj mee meLoodi ; sinnfoni rep pa afftsi;
biesh shpaloofsje e bbulooSje ;
see tRuni ka sassi; shumm assis
ka asi qe asnjoni me shpirt se bOOn ;
asnjonii se dOOn e dikush neseR se din kush JOOM.
OK jomm freedomm weq shkRuj per rrugg jOOm reaL hecci dreejt kadale pa uu nnguut;
sjom pooet foLi dReejt jettoj ii peRpjeet;
miir emm njee rruga shLiir muunesh me weeT;
e pse nnrrug kom met se skoom nddru kuurr;
mm`kujttohet konnga par .
NAMOOL-HIP HOP KULTUUR ;
e hipp-hoop qe ssa
sood hiip-hoop weqq thuuhet
aty duhet rryma t`rejja
mee hiip-hoop nuk luuHet;
prej mejee shkruhhet TRILL lidhet TRIILL
thuhet TRILL nxirret TRILL dhezeet TRILL
pijet TRILL;
skomm newoj me mohu Jomm qekyy qe jOOm;skom me ndRyshu kuurr !
dujem nese em doon [3x]

REEF 2X.;

aa jOOm ii eggeR fOOl oo i qeett;
bOOnu i dRejt kthehu kuu kii meeT;
bOOnu i panWaruur liidhu me jeeT;[lidhu me jeeT-3X]


Ky tekst u dërgua nga  donna
Më Shumë Këngë Nga Anonimos:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet