Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anonimos - O Zot

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Zot".
3. Video është e këngës "O Zot", por nuk këndohet nga Anonimos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anonimos - O Zot  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

02/04/2011

2011-04-02T00:43:18+00:00...sse kuptOj weten qysh po jeToj munOna mu rujT sdi apo pshtoj
edhe me familje nuk jom qysh duheT` e mira po zhdukkeT Gabimi po ruhet//
shOkt ma t'ngusht i kOm hup ma mOti...
pom dOket se mu mka haRru edhe ZOti.
kOm diqqka n'zemer nUk muna mu shpreh
wuLLnet me ni qiri n'bOc po shkon tu nxEh//
e di kesH i woGel pO shpejt u rrita kurgjo t'mir nuk prita shum her keq u niTa..//
a tHu pse une jOm njeri i maLLkum...
kerkush smun mem nimu perweq se 1 pLuum//
prOblemet po ma prishin e krejt po m'shkatrrojn...
eDhe pse krejt diqysh njejt po jetojn//
apet nuk e pranojn se un ma shum se ata wuj
edhe pse n'trup tem un sekom as 1 Smuj.//

Reff:
oo Zoot zOt te Lutem.. me ndihmO.. te lutem ozot me ndihmo te lutem ti me ndihmo
o ZOt o zOt ty un po te Lutem... me ndihmo o Zot te lutem ti ti me ndihmOo.

...njersT e fundit pi derdhi bashk me lot pe sho ku jom kon e pe ni ku jom sot
zEmra po mdridheT.. spo muna me nal
syt qeL sun pi maj pO du zOt me ma faL.
Gabimet qe i bOna ma t'mdhaja nket jet
tLutem o zOt hekmi si frym eleht.//
e ddi jjOm gabim faLma se jom kon pa kontroLL...
se Jeta pa kuptimm pa dit ma ka soLL.//
nUk muna me duru se edhe un jOm i Joti..
sa her iqeli syt..po um permen zOti
sPo du mu shty me jet njeri i weqant i botes
pO du me krejt me shkeL dheUn e TokeSs.
pO du me pa me krejt sa ngjyra O jeTa
meRitOJ shum me eC deri tum zen Deka..
Une jom wetweTja me zemer i Du kejjt..
kush o Besnik beSOn se tASh jOm nRRuG te Drejt.//! n`'rruug t'drejjt

Reff:
oo Zoot zOt te Lutem.. me ndihmO.. te lutem ozot me ndihmo te lutem ti me ndihmo
o ZOt o zOt ty un po te Lutem... me ndihmo o Zot te lutem ti ti me ndihmOo.!


Ky tekst u dërgua nga •qiippee`•
Më Shumë Këngë Nga Anonimos:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet