Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anonimos - Gangsta Girl

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gangsta Girl".
3. Video është e këngës "Gangsta Girl", por nuk këndohet nga Anonimos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anonimos - Gangsta Girl  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

17/01/2012

2012-01-17T22:36:21+00:00Kaniher nuk o shtir me kallxu ka ni tregim
si per ni o'gji girl qita njerz i bani tim
O .shum e lazdrume edhe e dalne krejt pi takti
me flejt veq niher me to i myti . krejt maraki
Po. o qasi tipi (dhipi) që dëshirat si plotëson
Muzikën Hip Hop nonstop e don (e ngon amo se bon)
per havera ka rrespekt e me do tjera nuk pi shkon
Të shumtën e rasteve kjo po veshet edhe (GJON) (gjon)
Shpeshher prej shoqeve për Hip Hop kërkon rrespekt
Krejt qa don... kjo bon vet (krejt haverat mir i pret)
Do këngëtare si DAFINA e si GENTA e ZANFINA
si ELVANA e ZAJMINA kjo i sill si ADELINA (ismaijli)..

REF-X2
I ka flokt e lidhne doket ..krejt.si zezake
Edhe trupin e mir që i doket ngjyr flake
e kur t'vishet ngusht krejt njerzia e komentojn
qikjo qik teper nervoze per to gjithqka po bojn

Kjo o teper e lazdrume... sa her o del ka shpija
cigaret mallboro i mshef qikjo qika ner tepija
Se në dhom s'po guxon *o ka tutet* prej ..babës t'vet
Se me bo e me nxan (krejt met ja qet)
As dy ort e para... gengsta girl nuk po shkon n'shkoll
se pi thot ni profesor ti po dokesh sikur moll
E ajo s'ka nevoj..per kto sen . kur o (teper *e zgjut)
bile as prej ni fjale te rrejshme (kjo) se ka ves mu tut
e ajo minxi s'pret mu mshel ret me ra n'tok qaj terr
i flen babi n'at koh ....e kjo n'at koh.. fol n'mesengjer
N'dhomën e vet e ka.... kjo t'mir ni kompjuter
Internetin ja pagun... ni zezak që e ka haver

REF-X2
I ka flokt e lidhne doket ..krejt.si zezake
Edhe trupin e mir që i doket ngjyr flake
e kur t'vishet ngusht krejt njerzia e komentojn
qikjo qik teper nervoze per to gjithqka po bojn
REF-X2
I ka flokt e lidhne doket ..krejt.si zezake
Edhe trupin e mir që i doket ngjyr flake
e kur t'vishet ngusht krejt njerzia e komentojn
qikjo qik teper nervoze per to gjithqka po bojn


Ky tekst u dërgua nga  JessKG
Më Shumë Këngë Nga Anonimos:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet