Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anonimos - Jo E Hjeshme Po E Sjellshme

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jo E Hjeshme Po E Sjellshme".
3. Video është e këngës "Jo E Hjeshme Po E Sjellshme", por nuk këndohet nga Anonimos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anonimos - Jo E Hjeshme Po E Sjellshme  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/04/2012

2012-04-11T15:05:28+00:001...ANONIMOS
NASHTA BOTA KOKA N'DA , QE S'PO MUJNA MU NA PA
A THU , KU JE SOD , A THU ,,KU JE TU RA,,,
NUK JE AFER NUK , NUK JOM AFER, DMTH , KREJT MUNGON
EDHE SOD PO KALON , QE DIQKA SHUM T'MUNON
S'PASKA DIT QE PO QELIN , E PER TY QE PO S'KUJTOHNA
E PER GJUM PO VONOHNA , KUR PO KTHEHNA N'ORT E VONA
PI SHOH LOT ..SIKUR UJ... E PER MI TA , KA KUJTIME...
SE MUGESA OSHT E FUNDIT , E KUJTON SI N'PERJETIME ...
QA PO THU TI VET ME VETI , KUR PO T'DEL ...FTYRA JEM
LIDHE VETEN MIR ME MEN , QELE ZEMREN KU PO T'DHEM
QDO PENGES.. KA MUNGES , E QDO KTHES KA LARGES...
E KJO JET PO KA NGARKES , PO JETO APET ME SHPRES
PER MU SKI PENGES , SE JE TEPER E SJELLSHME ...
KREJT JETA TA SILLI , PER VEQ,, MOS ME KAN E HJESHME...
E MAN ZEMREN AFER VETES , SE E KI... TEPER T'PREKSHME
QIKJO OSHT ...KUR E DON , AMO KUR OSHT ... E NDERSHME

2...ANONIMOS
NUK PO GJEJ MO RAHATI , KUR PE DI QYSH JOM TU NI
KOM DIQKA QE PREKNA N'ZEMER , KUR MA THU TI N'KATER SY
...JETO SOD PER NESER , MOS MENO TI JET MA GAT
SE KJO JET OSHT PA AFAT , KSHTU QE ,,VEQ ISHALLA TI KI FAT
TY DIKUSH NUK TA DIN VLEREN , UNE VLEREN KREJT TA DITA
SOD ODHT DITA QE KUJTOHET , AMO ,,,SHUM KEQ E PRITA...
VETEN NDRYSHE KREJT E NITA , ME NI DIT , E ME NI DAT...
ME NI OR TU MENU ...DY AKREPA I GJETA RAT...
T'PASKA ARDH ... NI NAFAK , E PERPARA T'PASKA DAL
PO APET JE SHUM E PREKSHME , E NUK MUNESH TI MU NAL
( NUK DIN KERKUJT MI KTHY FJAL , HALA RRIN TU MENU ... ))
( UN PO DU TY ME TA FAL , E DY ZEMRA MU PAJTU ))
E QKA SHKON AJO KUPTOHET , KREJT E DIN PER SA LARGOHET
QAJO KOH QE PO NGATRROHET , AJO KURR NUK PO HARROHET.
KREJT QA BOHET OSHT E SHKRUME , SECILI FOL PER VETEN.
PRAP VET KOHA KTHEHET , ME KUJTU.. GJITHQKA TON JETEN...

REF...ANONIMOS
JO E HJESHME , PO TEPER E SJELLSHME ...
MIRSJELLJA JA SJELLI , U BO TEPER E NDERSHME...
E SOD JA DIN VETES , QE OSHT TEPER E PREKSHME...
E DUA PER JET , EDHE N'BOTEN E PER'''HERSHME...


Më Shumë Këngë Nga Anonimos:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet